Ankara Televizyon Servisi

  • 2020-07-19
Tamir ve montaj kadromuz sektörün en iyileri arasından, gerekli tüm eğitimleri tamamlanarak kadromuza katılmıştır. Bu sebeple müdahalelerimiz en üst seviyede, güvenli ve başarılı şekilde tamamlanmaktadır.
 
Günmüzde her ev ve iş yerinin demirbaşı olan televizyonlar hayatımızda vaz geçilmez bir konuma gelmiştir.Arızalandığında veya bozulduğunda doldurduğu boşluğu fark edebiliriz. İşte bu anlarda tamirci arıyorsanız hemen bizimle iletişim kurabilir, adres kaydınızı bırakabilirsiniz.
 
Ankara Televizyon Servisi bünyesinde görev alan servis kayıt elemanlarımız anında ekip yönlendirmesi yapacaktır. Bulunduğunuz yere hemen ulaşacak olan mobil teknisyenlerimiz öncelikle Televizyonunuzun teknik kontrollerini yapacak, arızayı tespit edecektir. Bundan sonraki aşama sizin onayınızın alınması ve işleme başlanmasıdır.
 
Ankara Televizyon Servisi başladığı tamirat işlemini kısa sürede bitirir. Genellikle yerinde yapılan onarımların yanı sıra bazen de atölyemizde, modern test cihazlarımız vasıtası ile işlem gerekebilir.
 
Tüm işlemleri bittikten sonra deneme süresi için bir kaç saat kontrolümüzde kalan televizyon üniteniz tekrar alınan yere nakil edilerek montajı yapılır ve sizin de kontrolünüze sunulur.